KOLĘDA 2018

Plan kolędy

01 – 06. 01. 2018
  • Poniedziałek, 1 stycznia.
    * NOWY ROK*
  • Wtorek, 2 stycznia, godz. 15.30.
    * ul. Waryńskiego (cała);
    * ul. Ogrodowa, Wrzosowa, Lawendowa.
  • Środa, 3 stycznia, godz. 15.30.
    * ul. Kusocińskiego (cała);
    * ul. Przodowników Pracy 1 – 12.
  • Czwartek, 4 stycznia, godz. 15.30.
    * ul. Przodowników Pracy 13 – 19;
  • Piątek, 5 stycznia, godz. 15.30.
    * ul. Pokoju 1 – 13 (nieparzyste);
  • Sobota, 6 stycznia.
    * OBJAWIENIE PAŃSKIE – TRZECH KRÓLI*
08 – 13. 01. 2018
  • Poniedziałek, 8 stycznia, godz. 15.30
    * ul. Pokoju 2 – 14 (parzyste)
    * ul. Nadziei (cała).
  • Wtorek, 9 stycznia, godz. 15.30
    * ul. Reja 1 – 10;
    * ul. Reja 11 – 18.
  • Środa, 10 stycznia, godz. 15.30
    * ul. Krakowska 1 – 10;
    * ul. Kasprzaka (cała).
  • Czwartek, 11 stycznia, godz. 15.30
    * ul. Krakowska 11 – 17;
    * ul. Wałbrzyska (cała).
  • Piątek, 12 stycznia, godz. 15.30
    * ul. Sobięcińska, Akacjowa, Kwiatowa, Lipowa, Pogodna;
    * ul. Słodowa, Browarna (całe).
  • Sobota, 13 stycznia,
    * godz. 10.00 – „KOLAU”
    * godz. 14.30 – ul. Dworcowa (cała).
15 – 20. 01. 2018
  • Poniedziałek, 15 stycznia, godz. 15.30
    * ul. Główna 32 – 43;
    * ul. Główna 31 – 17.
  • Wtorek, 16 stycznia, godz. 15.30
    * ul. Główna 16 – 1;
    * ul. Wyspiańskiego (cała).
  • Środa, 17 stycznia, godz. 15.30
    * ul. Mickiewicza (cała);
    * ul. Kasprowicza (cała).
  • Czwartek, 18 stycznia, godz. 15.30
    * ul. Kolejowa 21 – 14; 39 – 35;
    * ul. Kolejowa 40 – 51.
  • Piątek, 19 stycznia, godz. 15.30
    * ul. Kolejowa 13 – 7;
    * ul. Kolejowa 6 – 1.
  • Sobota, 20 stycznia, godz. 14.00
    * ul. Tetmajera (cała);
    * Madalińskiego, Kossaka (całe).
22 – 27. 01. 2018
  • Poniedziałek, 22 stycznia, godz. 15.30
    * ul. Racławicka 1 – 22;
    * ul. Racławicka 23 – 31.
  • Wtorek, 23 stycznia, godz. 15.30
    * ul. Strażacka 1 – 23;
    * ul. Strażacka 26 – 40.
  • Środa, 24 stycznia, godz. 15.30
    * ul. Sikorskiego (cała) i Sienkiewicza 3 – 16;
    * ul. Szkolna 7 – 1.
  • Czwartek, 25 stycznia, godz. 15.30
    * ul. Sienkiewicza 17a – 34;
    * ul. Szkolna 29, 30, 19.
  • Piątek, 26 stycznia, godz. 15.30
    * ul. Sienkiewicza 35 – 49;
    * ul. Szkolna 16, 24, 28.
  • Sobota, 27 stycznia, godz. 14.00
    * ul. Szkolna 14, 20, 26.
29.01. – 03. 02. 2018
  • Poniedziałek, 29 stycznia, godz. 15.30
    * ul. Szkolna 12, 18, 22;
    * ul. Szkolna 36 – 40.
  • Wtorek, 30 stycznia, godz. 15.30
    * ul. Szkolna 42, 41, 10, 9, 8a, 8;
    * Pl. Odrodzenia, Rynek (całość).
  • Środa, 31 stycznia, godz. 15.30
    * ul. Jagiełły, Kamieniogórska 3 – 11;
    * ul. Kamieniogórska 45 – 15.
  • Czwartek, 01 luty, godz. 15.30
    * ul. 1-go Maja 108 – 90; 69 – 61.
  • Piątek, 02 luty,
    * OFIAROWANIE PAŃSKIE*
  • Sobota, 03 luty, godz. 14.00
    * ul. 1-go Maja 96 – 70.
05 – 07. 02. 2018;
10. 02. 2018
  • Poniedziałek, 05 luty, godz. 15.30
    * ul. 1-go Maja 60 – 46 (parzyste);
    * ul. 1-go Maja 53 – 39 (nieparzyste) oraz nr-y 44 i 42;
  • Wtorek, 06 luty, godz. 15.30
    * ul. 1-go Maja 37a – 21 (nieparzyste);
    * ul. 1-go Maja 38 – 14 (parzyste); 17a – 9 (nieparzyste).
  • Środa, 07 luty, godz. 15.30
    * ul. 1-go Maja 7 – 1 (nieparzyste); 12 – 2 (parzyste).
  • Sobota, 10 luty, godz. 15.00
    * ZGŁOSZENIA*