XXIX Niedziela roku 17.X.2021.

1. Jutro Święto św. Łukasza Ewangelisty patrona pracowników służby zdrowia- nabożeństwo
o 17.30  w ich intencji.

2. We wtorek w kościele św. Barbary w Lesieńcu o 16.30 Msza św. z wprowadzeniem relikwii Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.

3. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Misyjny- ofiary złożone na tacę będą przekazane na cele misyjne.
-Po Mszach św. zbiórka do puszek na wsparcie WSD w Świdnicy.

4. Serdecznie dziękujemy za ofiary na składane na opał do kościoła, oraz zebrane w Dniu Papieskim na „Dzieło Nowego Tysiąclecia” /1.396, 50, Lesieniec 69 zł./

5. W zakrystii polecamy prasę katolicką i. kalendarze.
-Na bocznych ołtarzach są kartki na wypominki- prosimy o czytelne wypełnianie.

6. Liturgia tygodnia i intencje mszalne: /w zakładkach strony głównej/.
-Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na codzienny Różaniec o 17.30- modlitwę w poszczególne dni prowadzą grupy i wspólnoty: poniedziałek- dzieci komunijne i rocznicowe, wtorek- Żywy Różaniec, środa- „Caritas”, TP WSD i czciciele Bożego Miłosierdzia, czwartek- kandydaci do bierzmowania, piątek- Stowarzyszenie Rodzin Katolickich i Domowy Kościół, soboty i niedziele- księża.

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

– : –