II Niedziela roku- 14.I.2018.

1.Druga niedziela miesiąca- po Mszach św. zbiórka ofiar Rady Parafialnej na ubezpieczenie budynków kościelnych./składka ok. 4 tys. zł./

2. Pod hasłem „…aby wszyscy byli jedno.”- od 18 do 25  stycznia trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

3. Krucjata Różańcowa zaprasza na pielgrzymkę i nocne czuwanie w kaplicy MB Jasnogórskiej z 1 na 2 lutego 2018 r. Wyjazd sprzed kościoła Niepokalanego Poczęcia NMP na Piaskowej Górze 1 lutego /czwartek/ o 12.00- telefony kontaktowe do organizatorów są podane w gablocie ogłoszeń.

4. Młodych informujemy, że tegoroczny cykl przygotowania do sakramentu małżeństwa rozpocznie się Mszą św. o 18.00 w sobotę 3 lutego.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby kościoła.
-W zakrystii polecamy prasę katolicką.

6. Liturgia tygodnia, intencje mszalne i plan kolędy: /w zakładkach na stronie głównej/.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

– –