II NIEDZIELA ADWENTU – 10 XII 2017.

1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na „Pomoc Kościołowi na Wschodzie”.
-Ministranci za dobrowolną ofiarę oferują sianko na stół wigilijny, a Stowarzyszenie Rodzin Katolickich po Mszach św. o 11.00 i 12.15 ozdoby świąteczne.
-Po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Parafialnej.

2. W środę 13. XII- „Dzień modlitw za ofiary stanu wojennego”

3. W sobotę od 9.00 w sali na plebanii egzamin dla kandydatów do bierzmowania.

4. W przyszłą niedzielę na Mszach św. Ks. Rafał Krawczyk misjonarz z Armenii rozpocznie rekolekcje adwentowe, spowiedź św. w poniedziałek 18. XII.
-Po Mszach św. o 11.00 i 12.15 Akcja Katolicka zaoferuje świąteczne pierniki.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać pomocnikom św. Mikołaja, dzięki którym mogliśmy sprawić radość dzieciom niepełnosprawnym i z rodzin ubogich- szczególnie dziękujemy Urzędowi  Miasta, Parafialnemu Zespołowi „Caritas”, Członkom Stowarzyszenia Rodzin Katolickich i wszystkim ofiarodawcom.

6. Rada Miejska oraz Policja  zapraszają na spotkania poświęcone bezpieczeństwu osób starszych „Bezpieczny Senior”- program spotkań dla poszczególnych dzielnic jest podany w gablocie- u nas: wtorek 12.XII o 15.00- sala Akcji Katolickiej.

7. W zakrystii polecamy prasę katolicką, opłatki, świece „Caritas”, kartki świąteczne i kalendarze.

8. Liturgia tygodnia- codzienne roraty z udziałem dzieci i młodzieży o 6.45.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

– –