UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO-21.IV.2019.
  1. Przeżywając pamiątkę Zmartwychwstania Pańskiego- życzymy drogim parafianom, oraz Gościom  radości i pokoju. Niech Zmartwychwstały Pan umacnia w Was Wiarę, Nadzieję i Miłość, darzy obfitością łask i błogosławieństwem.
    -Dzisiaj Msze św.jeszcze o 11.00 i 12.15  /nie ma Mszy św. o 18.00/.Lesieniec  o 9.30/.
    -Zapraszamy na nowennę przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego dzisiaj i jutro po Mszy św. o 12.15, w tygodniu przed Mszą św. wieczorną.

2. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. w porządku niedzielnym./lLesieniec o 9.30/.
-Taca na Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Świdnickiej.

3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Miłosierdzia Bożego- po Mszy św. o 12.15 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy osobiste zakończone Koronką o 15.00.
-Po Mszach św. zbiórka ofiar na dzieła „Caritas” naszej diecezji.

4. Wszystkim, którzy przez ofiary i wkład pracy, włączyli się w przygotowanie i  przebieg  Uroczystości Paschalnych składamy serdeczne Bóg zapłać.- szczególne podziękowania Ks. Rafałowi, P. Sylwii Dąbrowskiej, P. Kościelnemu, Krzysztofowi Kłuskowi i jego ekipie, Służbie Liturgicznej, zespołowi muzycznemu „Emaus” , P. Basi organistce, Strażakom i Harcerzom.
 -Dziękujemy też za dobre serce tym, którzy złożyli dary dla potrzebujących i włączyli się przez zakup paschalików  w Świąteczne Dzieło Pomocy „Caritas”.

5. Porządek Mszy św. w Oktawie Wielkanocy i intencje mszalne:

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE
24-31. III; 07. IV. 2019
  1.             Tomasz Bryliński rz.- k., wolny, Wałbrzych.

Paulina Sasin, rz.- k., wolna, Boguszów Gorce.

31.III; 07 – 14. IV. 2019

1.            Tomasz Parszowski rz.- k., cyw. rozw., Boguszów Gorce.

Magdalena Anna Lenio, rz.- k., wolna, Boguszów Gorce.

2.             Tadeusz Fijołek, rz.-k., wdowiec, Boguszów Gorce.

Iwona Siczek, rz.-k., wolna, Boguszów Gorce.

parafia swietej trojcy boguszowgorce.pl
PKO BP SA O/\Wałbrzych