V  Niedziela Wielkanocna –  15.V. 2022.

1.Dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodzin, a w Bardzie odbywa się Diecezjalny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło- Życie- módlmy się o chrześcijańskie życie rodzin, zwłaszcza z naszej parafii i o łaski dla wszystkich działających we wspólnotach Ruchu Światło- Życie.

2. Bardzxo prosimy o zgłaszanie się do P. Katechety- Józefa Nowaka osób chętnych do pomocy w zorganizowaniu Festynu Parafialnego, który odbędzie się w dzień Odpustu Trójcy Świętej- 12.czerwca. Prosimy także o fundowanie fantów na loterię, lub przekazanie ofiar na tan cel- fanty i ofiary można składać w zakrystii.

3. Serdecznie dziękujemy za ofiary przeznaczane na potrzeby kościoła, oraz złożone w niedzielę Jezusa Dobrego Pasterza na WSD- 846 zł 30gr i 10 euro /Lesieniec 137/.
-W zakrystii polecamy też prasę katolicką.

4. Liturgia tygodnia i intencje mszalne:

5. Liturgia tygodnia i intencje mszalne: /w zakładkach strony głównej/.
-Zapraszamy zwłaszcza dzieci na codzienne nabożeństwo majowe o 17.30.

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

15 – 22 – 29. V. 2022.

1.  Maciej Mateusz Gajda, rz – k., wolny, Ostrów Wielkopolski.
     Aleksandra Mariola Manjak, rz.- k., wolna, Boguszów Gorce.

– : –

2 komentarze do “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE