XV  Niedziela roku 14.VII.2019.
  1. Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę -zgłoszenia do „Grupy Wałbrzyskiej” u Księży Pallotynów w parafii św. Franciszka  w Wałbrzychu na Podgórzu- codziennie o 8.00 i 18.00.
    -W zakrystii można się zapisać do „Grupy Duchowego Wsparcia”- zapraszamy chorych, cierpiących i tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą czynnie uczestniczyć w pielgrzymce, a przez swoje modlitwy, Komunię św. i ofiarę cierpienia  mogą wesprzeć pątników. ”Grupa Duchowego Wsparcia” składając dobrowolną ofiarę otrzyma znaczek i książeczkę pielgrzyma.

2. Po Mszach św. zbiórka ofiar na zakup opału do kościoła./Lesieniec- na koszty ogrzewania/.

4. Firma Green Office Ecologic we współpracy ze Stowarzyszeniem Dobrych Inicjatyw  „Pro Missio” przeprowadzi zbiórkę elektroodpadów, dochód z tej akcji jest przeznaczany  na wsparcie różnych dzieł misyjnych.
-Zużyte sprzęty elektryczne i elektroniczne można dostarczać do 2 sierpnia na składowisko przy cmentarzu parafialnym. W zakrystii i u P. Krzysztofa można zgłaszać odbiór sprzętów transportem parafialnym.

4. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby kościoła.
-W zakrystii polecamy prasę katolicką.

5. Liturgia tygodnia i intencje mszalne:

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

07 – 14 – 21. 07. 2019

1.              Tomasz Adrian Baranowski, rz.- k., wolny, Wałbrzych.

Karolina Niedbalska, rz.- k., wolna, Boguszów – Gorce.

2.            Łukasz Bronisław Rola, rz.- k., wolny, Boguszów Gorce.

Sabina Dorota Dobek, rz.- k., wolna, Glinno.

14 – 21 – 28. 07. 2019

1.            Kacper Krzysztof Kawalec, rz.- k., wolny, Wałbrzych.

Natalia Anna Fornalczyk, rz.- k., wolna, Boguszów – Gorce.

parafia swietej trojcy boguszowgorce.pl
PKO BP SA O/\Wałbrzych