XXVII Niedziela roku  14.X.2018
Dzień Papieski

1. Dzisiaj XVIII Dzień Papieski na zakończenie Mszy św. oddanie czci relikwiom Św. Jana Pawła II, a po Mszach zbiórka ofiar na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
-O 17.30 różaniec w intencji pracowników oświaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
-Mszą św. o 18.00 rozpoczynamy różańcowe czuwanie- program szczegółowy w gablocie.

2. Jutro „Dzień dziecka utraconego”- różaniec w intencji dzieci zmarłych przedwcześnie.

3. W środę dzień imienin Ks. Bpa Ignacego Deca- Msza  w Katedrze Świdnickiej o 9.00.

4. W czwartek św. Łukasza Ewangelisty- święto patronalne pracowników służby zdrowia.

5. W sobotę w hali widowiskowej „AQUA ZDRÓJ” Wałbrzyski Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej- rozpoczęcie Mszą św. o 9.00.
-W parafii św. Franciszka w Wałbrzychu o 19.00  rozpoczęcie nauk przedślubnych.

6. Od niedzieli 21 do 27 października trwa Tydzień misyjny- w niedzielę po Mszach św. zbiórka na Papieskie Dzieła Misyjne.

7.Kartki na wypominki są wyłożone na bocznych ołtarzach- czytelnie wypisane, z adresem ofiarodawcy i ofiarą składamy do skarbony lub w zakrystii.
-Przypominamy- porządkując groby bliskich wszelkie śmieci wynosimy do kontenerów, niestety  zdarzają się skandaliczne przypadki wyrzucania pod inne groby, lub za płot.

8. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby kościoła.
-W zakrystii polecamy prasę katolicką, a w przedsionku za dobrowolną ofiarę można wziąć miesięcznik Akcji Katolickiej.

9. Liturgia tygodnia i intencje mszalne: różaniec o 17.30.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE
14 – 21 – 28. 10. 2018

1.                    Paweł Mamrot, rz.- k., wolny, Nowa Ruda.

Kamila Kluz, rz.- k., wolna, Nowa Ruda/ daw.Boguszów Gorce/.

parafia swietej trojcy boguszowgorce.pl
PKO BP SA O/\Wałbrzych