II NIEDZIELA WIELKANOCNA
– MIŁOSIERDZIA BOŻEGO- 11.IV. 2021.

1.Niedziela Miłosierdzia Bożego- o 12.15 Msza św. o Boże Miłosierdzie dla naszych rodzin, parafii, ojczyzny i o oddalenie pandemii koronowirusa, po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, o 15.00 wspólna Koronka, dalsza adoracja i modlitwy osobiste do 18.00.

2.Przypominamy, że dzisiaj za udział w nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego, albo przynajmniej odmówienie przed Najświętszym Sakramentem Ojcze nasz… Wierzę… i modlitwy do Jezusa Miłosiernego, można uzyskać odpust zupełny, a codziennie za odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego.

3.Od dzisiaj do soboty trwa Tydzień Miłosierdzia- zachęcamy do osobistego włączenia się w niesienie pomocy osobom starszym, zagrożonym koronawirusem i potrzebującym.

4.Codziennie po Mszy św. o 7.00 do Mszy św. wieczornej w kaplicy św. Michała Arch. pod wieżą okazja do osobistej modlitwy i adoracji Najświętszego Sakramentu.

5.Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby kościoła.
-W zakrystii polecamy prasę katolicką.

6.Msze św.  i intencje mszalne: /w zakładkach strony głównej/

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE