VI Niedziela roku- 16.II.2020.

1.Po okresie odwiedzin duszpasterskich i feriach zimowych kancelaria parafialna działa według stałego planu.

2.Parafialny zespół „Caritas” pełni dyżur w każdą środę od godz. 16.00 do 18.00-  w tym czasie można zgłaszać się po pomoc, oraz przynosić dary dla potrzebujących.

3.W soboty trwają nauki przedślubne i obejmują udział we  Mszy św. o18.00 i  spotkanie   w sali na plebanii.

4.W przyszłą niedzielę o 15.30 Msza św. dla dzieci komunijnych, kandydatów do   bierzmowania i ich rodziców- po Mszy św. spotkanie informacyjne na plebanii.

5.Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary przeznaczane na potrzeby kościoła- w ubiegłą  niedzielę zebrano do puszek 858 zł.,95 gr../Lesieniec- ? zł./.
-W zakrystii polecamy prasę katolicką.

6.W związku z beatyfikacją Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego, informujemy,   że udział we Mszy św. na Pl. Zwycięstwa w Warszawie 7 czerwca będzie możliwy   dla osób posiadających wejściówki rozprowadzane przez parafie. Od dzisiaj w zakrystii  można się zgłaszać na wyjazd autokarem /przedpłata 10 zł./ i na dojazd indywidualny-  do 15 marca musimy zamówić odpowiednią ilość wejściówek.

7.Liturgia tygodnia i intencje mszalne:

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

2 thoughts on “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE