XXIX Niedziela roku- 18.X.2020.
TYDZIEŃ MISYJNY
  1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny- codzienny Różaniec o 17.30  w intencji misji, a do skarbony przy bocznym ołtarzu  można składać ofiary na Papieskie Dzieła Misyjne.
    -O 16.00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św., kandydatów do bierzmowania i ich rodziców, po Mszy św. spotkanie w sali na plebanii.
  2. Od jutra do 30 października trwa kolejna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego  i elektronicznego, z której dochód będzie przeznaczony na wsparcie Polskich  Misjonarzy w Zambii, Kamerunie, Kenii i Tanzanii. Zużyty sprzęt RTV, AGD,  elektronarzędzia, telefony , baterie, urządzenia komputerowe, i inne można dostarczać pod cmentarz parafialny do P. Krzysztofa u niego też można zgłosić  potrzebę odbioru sprzętu z domu naszym transportem.
  3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Poświęcenia Kościoła – dzień wdzięczności wobec   wszystkich, którzy wznieśli nasz kościół i  dbają o jego obecny stan i wygląd –  po Mszach św. zbiórka ofiar  na potrzeby kościoła /Lesieniec- na remont/.
    -O 16.00 montaż słowno- muzyczny z okazji 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II  w wykonaniu chóru parafialnego „Soli Deo”.
  4. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”-  zebrano  1.740 zł.05 gr. i 1 USD /Lesieniec- 290,50/ wpłacono 1.745 zł.
    -Na ścianach kościoła można obejrzeć wystawę prac dzieci z przedszkola i szkoły  podstawowej z okazji 100 rocznicy urodzin Papieża Polaka.
  5. W zakrystii polecamy prasę katolicką , a w przedsionku i przy wejściu głównym bezpłatne pismo „W Akcji” z relacją z inauguracji Duszpasterstwa Trzeźwości i uroczystości św. Siostry Faustyny w Lesieńcu.
  6. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień zaduszny-  prosimy o uporządkowanie  grobów, także opuszczonych i zadbanie o porządek na  cmentarzu i w jego otoczeniu.
    -Kartki na wypominki są na bocznych ołtarzach-  czytelnie wypisane, z adresem  ofiarodawcy można  składać do skarbony, w zakrystii i kancelarii .
  7. Liturgia tygodnia i intencje mszalne:

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

2 myśli w temacie “OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE