XXVIII  Niedziela roku- 15.X.2017.

1. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na koszty przebudowy konfesjonału.
/Lesieniec- na cele remontowe/.

2. Jutro Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej- Głównej Patronki Śląska- rocznica wyboru św. Jana Pawła II.

3. Wczwartek- liturgiczny dzień bł. Jerzego Popiełuszki, jednak tylko diecezje warszawska i legnicka, oraz Ordynariat Polowy WP mają prawo obchodzić wspomnienie dowolne, w innych diecezjach można przypomnieć jego postać i modlić się o rychłą kanonizację i wpisanie do kalendarza diecezji polskich..

4. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny- ofiary złożone na tacę są przekazywane na Papieskie Dzieła Misyjne.
-W tygodniu różaniec w intencji misji i możliwość składania ofiar na misje do skarbony przy ołtarzu.
-W tum dniu przypada też wspomnienie św. Jana Pawła II.

5. Dziękujemy za ofiary na prace renowacyjne, oraz zebrane przez młodzież na Dzieło Nowego Tysiąclecia- 1420 zł. 86 gr.
-W zakrystii polecamy prasę katolicką i kalendarze na 2018 r.

6. Na bocznych ołtarzach są  kartki na wypominki- prosimy o czytelne wypełnianie z podaniem ulicy ofiarodawcy- będziemy zapraszali mieszkańców poszczególnych ulic na wspólną modlitwę.
-Msze św. i modlitwy na cmentarzach:
-1 Listopada- komunalny 9.30, parafialny 12.00.
-2 listopada- parafialny 12.00, komunalny 15.00.

7. Liturgia tygodnia i intencje mszalne: zapraszamy na różaniec codziennie o 17.30.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

– –