Ogłoszenia parafialne

1. W ramach akcji „Żonkilowa kwesta” po Mszach św. wolontariusze prowadzą zbiórkę ofiar do puszek na pomoc dla wałbrzyskiego hospicjum.

2. W środę 1 maja- św. Józefa Rzemieślnika- Msze św. w Boguszowie o 7.00 i 18.00, w Lesieńcu o 9.30.
-0 17.30 rozpoczynamy nabożeństwa majowe zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież ./Przy dobrej pogodzie litania przy kaplicy fatimskiej/.

3. Czwartek- Dzień miłosierdzia Bożego- o 15.00 Koronka, Msza św. i adoracja Najświętszego Sakramentu do 18.00.

4. W piątek 3 maja Uroczystość MB Królowej Polski- Msze św. w porządku niedzielnym – na Mszach św. odnowienie milenijnego aktu oddania Polski Matce Bożej.
-O 12.15. Msza św. w intencji OSP z Boguszowa.
/Lesieniec Msza św. o 9.30/.

4. W sobotę rano odwiedziny chorych.
-O 12.00 w kolegiacie św. Aniołów Stróżów w Wałbrzychu uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Ks. bpa Marka Mendyka z okazji 120. rocznicy budowy świątyni- po Mszy św. przy kościele Piknik Parafialny z licznymi atrakcjami – Ks. Dziekan serdecznie wszystkich zaprasza.

5. W przyszłą niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu na zakończenie Mszy św.

6. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na Wyższe Seminarium Duchowne – zebrano 1.011 zł. 11 gr./W Lesieńcu 230/.
-W zakrystii polecamy prasę katolicką.

7. Zbliża się termin odpustu i festynu parafialnego – prosimy o pomoc w organizacji loterii fantowej i innych atrakcji – ofiary i fanty na loterię można składać w zakrystii.

8. Liturgia tygodnia i intencje mszalne:

21 – 28.IV; 05.V. 2024.

1. Adrian Łukasz Krawiec, rz.- k., zw. cyw., Boguszów Gorce.
    Paulina Sałacińska-Krawiec, rz.- k., zw. cyw., Boguszów Gorce.

28.IV; 05 – 12.V. 2024.

1. Jakub Łukasz Wojtczak, rz.- k., zw. cyw., Boguszów- Gorce.

Korolina Pyzak-Wojtczak, rz.- k., zw. cyw., Boguszów- Gorce.

-;-