Ogłoszenia parafialne

1. Rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa- dni modlitw w intencji kierowców i podróżujących- w zakrystii są do nabycia pamiątki .św. Krzysztofa: naklejki, przywieszki breloczki i różańce – dochód ze sprzedaży będzie przekazany na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy.

2. W czwartek święto św. Jakuba Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa- Dzień Bezpiecznego Kierowcy – na Mszę św. o 18.00 do Boguszowa zapraszamy kierowców i użytkowników samochodów, motocykli, rowerów, hulajnóg i in., które można będzie ustawić wokół kościoła – po Mszy św. błogosławieństwo kierowców, pojazdów i pamiątek św. Krzysztofa.
/W przyszłą niedzielę po Mszach św. też będzie można poprosić o błogosławieństwo/.

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na zakup opału- w ubiegłą niedzielę zebrano do puszek 1.508 zł.
-W zakrystii polecamy prasę katolicką.

4. Zaproszenie Ks. Biskupa na Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę, zachęcamy, do udziału w pielgrzymce – zapisy w parafii św. Franciszka w Wałbrzychu na Podgórzu we wtorki: 23.07. od 19.00 i 30. 07 od 18.00 do 20.00. a w zakrystii zapisy do „Grupy Duchowego Uczestnictwa”.

5. Liturgia tygodnia i intencje mszalne: /w zakładce INTENCJE/

07 – 14 – 21. VII. 2024.

Damian Marek Bojko, rz.- k., wolny, Boguszów- Gorce.

Sandra Natalia Mikosiak, rz.- k., wolna, Boguszów- Gorce.

14 – 21 – 28. VII. 2024.

1. Dariusz Hamarski, rz.- k., wolny, Wałbrzych.
    Ewelina Sandra Zaucha, rz.- k., wolna, Boguszów-Gorce.

2. Wojciech Góral, rz.- k., wolny, Boguszów-Gorce.
Ewelina Pietrzak, rz.- k., wolna, Boguszów-Gorce.

14 – 21 – 28. VII. 2024.

1. Dariusz Hamarski, rz.- k., wolny, Wałbrzych.
    Ewelina Sylwia Zaucha, rz.- k., wolna, Boguszów-Gorce.

2. Wojciech Góral, rz.- k., wolny, Boguszów-Gorce.
Ewelina Pietrzak, rz.- k., wolna, Boguszów-Gorce.

-;-