III Niedziela roku – 22.I.2023.

1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka ofiar na pomoc dla poszkodowanej w pożarze rodziny Prorok ze Starego Lesieńca.

2. Do środy trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

3. Nauki przedślubne rozpoczną się w sobotę 4 lutego Mszą św. o 18.00.

4. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary przeznaczane na potrzeby kościoła.
-W zakrystii polecamy prasę katolicką.

5. Parafialny oddział Akcji Katolickiej i Róża MB Niepokalanego Poczęcia z Lesieńca zapraszają na spotkanie opłatkowe – w sobotę 28 stycznia: o 16.30 Msza św. w kościele Św. Barbary i spotkanie w Sali Akcji Katolickiej – ul. Kosynierów.

6. W tygodniu na Msze św. wieczorne o 18.00 i modlitwy o błogosławieństwo dla rodzin, zapraszamy parafian, którzy nie mogli przyjąć księdza po kolędzie- po Mszy św. będzie można zabrać wodę święconą, by poświęcić dom i mieszkanie.

Liturgia tygodnia, plan kolędy i intencje mszalne: /w zakładkach strony głównej/.

Msze św. kolędowe

Poniedziałek-23 I – Browarna, Jagiełły, Kamieniogórska, Kasprzaka, Kusocińskiego, Pl. Odrodzenia, Rynek i Kolau /Rzeźniana, Młodzieży Polskiej, Łączna, Witosa, Kilińskiego i Kołłątaja/.

Wtorek 24.I – Kolejowa, Sienkiewicza, Racławicka, Dworcowa, Madalińskiego, Kossaka.

Środa 25.I- Strażacka Szkolna, Mickiewicza, Wyspiańskiego, Kasprowicza, Tetmajera.

Czwartek 26.I- Główna, 1. Maja.

Piątek 27. I – Wałbrzyska, Sobięcińska, Lipowa, Azaliowa, Waryńskiego, Ogrodowa.

Sobota 28.I- A. Walentynowicz, Wrzosowa, Krakowska, Reja, Pokoju, Nadziei.