XXVII Niedziela roku 02.X.2022.

1.Pierwsza niedziela miesiąca- Mszą św. o 8.00 zakończyła się część Różańcowego Jerycha w kościele parafialnym, od Mszy św. o 9.30 do środy do 16.00 Jerycho Różańcowe w kościele św. Barbary w Lesieńcu.
-Na Mszy św. o 11.00 poświęcenie i rozdanie różańców dzieciom pierwszokomunijnym- po Mszy św. spotkanie katechetów z rodzicami w sali na plebanii.
-O 12.30 Msza św. odpustowa ku czci św. Aniołów Stróżów w siedzibie naszego dekanatu w Wałbrzychu
-Od 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu- o 17.30 nabożeństwo różańcowe.

2. We wtorek w kościele św. Franciszka w Wałbrzychu na Podgórzu o 18.00 odpust parafialny.

3. W środę w Lesieńcu uroczystość św. Siostry Faustyny Kowalskiej- o 15.00 Modlitwy do Miłosierdzia Bożego, o 16.30 Msza św. pod przewodnictwem J.E. Ks. Biskupa Ignacego Deca – po Mszy św. spotkanie w sali Akcji Katolickiej.
-Uroczystość wpisana jest w obchody Polsko- Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej.

4. I. czwartek – Dzień Miłosierdzia Bożego- o 15.00 Koronka i Msza św. po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, o 17.30 Różaniec.

5. I. piątek – okazja do spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. i w czwartek w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu.
-W Lesieńcu od 15.00 Modlitwa do Miłosierdzia Bożego.

6. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na ogrzewanie kościoła- w przyszłą niedzielę po Mszach św. kolejna zbiórka ofiar do puszek na pokrycie kosztów zakupu koksu.
-W zakrystii polecamy prasę katolicką , oraz specjalne wydanie „Gościa Niedzielnego” poświęcone Bożemu Miłosierdziu /12 zł/., „Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci i kalendarze na 2023 rok.

7. Liturgia tygodnia i intencje mszalne:
-Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na codzienny Różaniec o 17.30- modlitwę w poszczególne dni prowadzą grupy i wspólnoty: poniedziałek- dzieci komunijne i rocznicowe, wtorek- Żywy Różaniec, środa- „Caritas”, TP WSD i czciciele Bożego Miłosierdzia, czwartek- kandydaci do bierzmowania, piątek- Stowarzyszenie Rodzin Katolickich i Domowy Kościół, soboty i niedziele – księża.

8. Liturgia tygodnia i intencje mszalne: /w zakładce „Intencje”/.